O nas

POZNAJ
NASZE
STUDIO Way2Health

Nowo otwarte Studio Way2Health w Katowicach to wyjątkowe miejsce, które kładzie nacisk na kompleksowe podejście do Twojego zdrowia, samopoczucia, dobrej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Nasze studio to jedyne takie miejsce na mapie Katowic, gdzie łączymy tak szeroki zakres usług jak: tlenoterapię hiperbarycznątrening personalny, trening EMS, masaże, fizjoterapię, presoterapię – drenaż limfatyczny, a także zajęcia grupowe

Naszym celem jest zapewnienie naszym podopiecznym spokoju, komfortu i szerokiej gamy usług, łącząc to z profesjonalizmem i indywidualnym podejściem. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć cele naszych podopiecznych i poprawiać ich jakość życia.

Zespół Way2Health to grupa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy troszczą się o Twoje potrzeby i cele.

Way2Health to również przestronne i kameralne wnętrza pozwalające na wyciszenie i odprężenie. Wyposażyliśmy je w nowoczesny sprzęt, aby dostarczyć Ci najlepszych warunków do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Kameralność studia sprawia, że każdy czuje się zaopiekowany i nikt nie jest oceniany przez innych. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o Twoim komforcie i relaksie.

To wszystko, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie Twojej drogi do lepszego zdrowia i samopoczucia!

KONTAKT

tel: 577 888 102
kontakt@way2health.pl

Jak pracujemy?

Poniedziałek – piątek: 6:30 – 21:00
Sobota: 8:00 — 15:00

LOKALIZACJA

ul. Gawronów 6/18
40-527 Katowice