Vouchery

SZEROKI ZAKRES USŁUG

Możliwość wybrania dowolnej usługi.

PREZENT

Prezent w postaci vouchera na pewno ułatwi Tobie, rodzinie i przyjaciołom przekonanie się do innowacyjnej metody na poprawienie stanu zdrowia.

KLIKNIJ

Poznaj zalety naszych usług i podaruj voucher tym którzy są dla Ciebie naprawdę ważni!

VOUCHER

Kup Voucher! Zbliżają się urodziny kogoś, kto jest dla Ciebie bliski? Chcesz wyrazić swoją wdzięczność, albo po prostu zadbać o osobę na której Ci zależy? Mamy ciekawą propozycję na nieszablonowy prezent! Możesz wybrać dowolną z naszych usług na prezent w tym Trening EMS, trening personalny, tlenoterapia czy masaż 

KUP VOUCHER NA PREZENT!

Wypełnij pola formularza, a my skontaktujemy się niezwłocznie by dokończyć zakup Vouchera na prezent.

  Vouchery
  FAQ

  Najczęściej zadawane pytania

  Jeśli masz wątpliwości, zanim zapytasz nas bezpośrednio, zerknij na listę poniżej.

  Czy mogę zakupić voucher na dowolną usługę lub muszę wybrać konkretną?

  Oferujemy vouchery na wszystkie usługi w tym trening EMS, trening personalny, tlenoterapię, masaże czy zajęcia grupowe. Możesz wybrać konkretną usługę lub zakupić voucher na określoną kwotę i dowolną usługę, pozwalając osobie obdarowanej wybrać to, czego potrzebuje.

  Jak mogę zakupić voucher na trening EMS?

  Aby zakupić voucher na trening EMS, wystarczy przejść powyżej, kliknąć opcję KUP TERAZ oraz wypełnić formularz z informacją jaką opcję treningu EMS lub innej usługi chciałbyś zakupić w formie vouchera.

  W jaki sposób otrzymam voucher?

  Voucher możemy wysłać pocztą, kurierem lub drogą elektroniczną Tobie lub osobie obdarowanej. Możesz również odebrać go u nas osobiście. Voucher zostanie też przygotowany i zapakowany na prezent!

  Jak długo ważny jest voucher po zakupie?

  Okres ważności vouchera będzie zależny od rodzaju usługi i zakupionego pakietu. Czas na jaki ważny będzie voucher możesz określić osobiście. Skontaktuj się z nami podczas zakupu, aby uzyskać więcej informacji i ustalić pożądany przez Ciebie okres ważności vouchera.

  Czy mogę zakupić voucher na tlenoterapię?

  Tak, oferujemy vouchery na tlenoterapię. Wystarczy przejść powyżej, kliknąć opcję KUP TERAZ oraz wypełnić formularz z informacją jaką opcję tlenoterapii lub innej usługi chciałbyś zakupić w formie vouchera.

  Jakie są dostępne opcje zakupu vouchera na trening personalny?

  Oferujemy różne opcje zakupu vouchera na trening personalny, w tym pojedyncze sesje lub pakiety sesji. Możesz wybrać opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

  Czy mogę przekazać voucher jako prezent?

  Tak, vouchery są doskonałym prezentem dla bliskich. Podczas dokonywania zakupu vouchera możesz poinformować nas, że chcesz wybrać opcję przekazania go bezpośrednio osobie obdarowanej jako prezent. Możemy dostarczyć Voucher pocztą, kurierem lub drogą elektroniczną osobie obdarowanej. Voucher może zostać przygotowany i zapakowany na prezent!

  Jakie są ceny voucherów na masaże?

  Ceny voucherów na masaże różnią się w zależności od rodzaju masażu i długości sesji. Dokładne ceny można znaleźć w cenniku na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z nami bezpośrednio, aby uzyskać informacje na temat aktualnych ofert.

  KONTAKT

  tel: 577 888 102
  kontakt@way2health.pl

  Jak pracujemy?

  Poniedziałek – piątek: 6:30 – 21:00
  Sobota: 8:00 — 15:00

  LOKALIZACJA

  ul. Gawronów 6/18
  40-527 Katowice